Геній Тарас Шевченко
Геній Тарас Шевченко

Поділитися новиною:

Геній Тарас Шевченко

Традиційно щороку 09-10 березня в Україні й далеко за її межами проводяться заходи з ушанування пам’яті Великого Кобзаря – Тараса Шевченка

Під березневими туманними зорями, коли земля ще спросоння вбирає в себе шелест пташиних крил, проста змучена кріпачка принесла світу свого геніального сина Тараса.

Традиційно щороку 09-10 березня в Україні й далеко за її межами проводяться заходи з ушанування пам’яті Великого Кобзаря – тараса Шевченка.

Кожне нове покоління покликане заново відкривати себе і свою духовну  спадщину, тобто відкривати Шевченка. Немає й не було на  світі українця, у серці якого Шевченко не залишив би сліду –  сліду самоусвідомлення себе як сина чи доньки великого  українського народу.

Тарас Шевченко піднісся до вершин людського духу, до вершин вселюдської любові, бо був найбільшим патріотом  України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

У Лісностінківській ЗОШ І-ІІІ ст. цими днями було оформлкно тематичні виставки літератури у шкільній бібліотеці та на переносному стенді, ілюстрацій до творів Шевченка, проведено Тематичну лінійку та інформаційні повідомлення по класах «Цікаві факти з життя поета».

Шевченкові дуже хотілося, щоб ми його просто  пам΄ятали:

                                       І мене в сім΄ї великій,

                                       В сім΄ї вольній, новій,

                                       Не забудьте пом΄янути

                                       Незлим тихим словом.

І ми через сторіччя виконуємо його заповіт. Та, мабуть, найголовніше у повазі до поета – це читання його творів, це досконале вивчення й спілкування рідною мовою, це прагнення пам’ятайти його настанови, не забуваючи, хто ми, чиїх батьків діти, і щира любов до неньки України!

 

Учитель української мови

Тетяна Гаманко

 

Альбом: Геній Тарас Шевченко Альбом: Геній Тарас Шевченко Альбом: Геній Тарас Шевченко Альбом: Геній Тарас Шевченко Альбом: Геній Тарас Шевченко
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/9944 | Переглядів: 67Дата публікації: 17:02 13.03.2017
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих