„Діти – Янголи Миру”
„Діти – Янголи Миру”

Поділитися новиною:

„Діти – Янголи Миру”

У зв'язку зі складною ситуацією,що склалася в країні,організація «Молодь за вищу освіту» розпочала благодійний марафон «Діти-Янголи Миру».

На виконання положень Концепції національно-патріотичного виховання молоді щодо патріотичного виховання підростаючого покоління, плану виховної роботи Лісностінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., планів виховної роботи класних керівників з учнями 8 та 9 класів  з метою реалізації проектів  щодо виховання учнів у дусі патріотичного обов'язку, готовності захистити Україну, поваги до чинного законодавства та засад демократичної, правової держави, формування активної громадянської позиції у 2014-2015 навчальному році класними керівниками Харченко Н.А. (керівник 8 класу) та Гаманко Т.В. (керівник 9 класу) проводяться відповідні заходи в рамках „Ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави”.

Це й заходи в межах першого уроку „Україна – єдина країна”; і участь учнів у Всеукраїнській акції „Голуб миру”; і уроку мужності.

Не став виключенням і благодійний марафон „Діти – Янголи Миру”.

Учениця 8 класу Арабаджи Анжеліка (лідер шкільного самоврядування), взявши участь у районному заході, що проводився під керівництвом методистів районного відділу освіти Куп’янської РДА в межах благодійного марафону „Діти – Янголи Миру”, поділилася інформацією та своїми враженнями від заходу з однокласниками. Учні 8 класу спільно з дев’ятикласниками вирішили приєднатися до марафону та провести власні заходи у межах Лісностінківської загальноосвітньої школи.

Так, у соц. мережі ВКонтакте дівчата на своїх сторінках розмістили патріотичні вірші українською мовою, пісні.

Окрім того, 03 листопада хлопці та дівчата 8 й 9 класів на навчальних заняттях сиділи із жовто-блакитними стрічками і створили газету „Діти – Янголи Миру” (фото додаються)

Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру” Альбом: „Діти – Янголи Миру”
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/9530 | Переглядів: 53Дата публікації: 21:10 03.11.2014
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих