1 вересня 2016
1 вересня 2016

Поділитися новиною:

1 вересня 2016

Срібний дзвоник над краєм співає, В синім небі лунає для нас. Всіх дітей він до школи скликає На навчання! У добрий нам час!

1 вересня. Теплий і сонячний день. На шкільному  майданчику біля школи зібралася n-на кількість людей. І самі головні герої цього свята, наші першокласники, для яких цей «перший дзвоник» – дійсно перший. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе їх у Країну Знань. Їх всього - 13, маленькі школярі в костюмчиках та платтях з великими білими бантами. Такі гарні, кумедні і смішні. Вони хвилюються.

   Під звуки музики, майбутні випускники (одинадцятикласники), ведуть за руки першокласників. Вони чемно стають в рядочок. Навпроти них, ті, що тільки но вели їх – старшокласники. Для них, цей перший дзвоник у своїй рідній школі буде востаннє, бо через рік розлетяться по світу на навчання.

   Свято першого дзвоника у Лісностінківській ЗОШ пройшло урочисто, було багато побажань школярам від  директора школи Л.В.Фесенко,  голови села С.Ф.Чопко, також привітали учнів шефи-залізничники ПМС м.Куп'янська.  Особливі слова вітань прозвучали для першокласників.

   Урочистості з нагоди святкування початку нового навчального року закінчились веселим закличним дзвоником 

Дзвени, мій дзвонику! І весело співай!

                Щасливо, срібно, радісно, дитинно!

                І про уроки всім нам сповіщай,

                У добрий час, моя шкільна родино!

Альбом: 1 вересня 2016 Альбом: 1 вересня 2016 Альбом: 1 вересня 2016 Альбом: 1 вересня 2016
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/9526 | Переглядів: 50Дата публікації: 20:51 01.09.2016
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих