Уроки мужності
Уроки мужності

Поділитися новиною:

Уроки мужності

Лісностінківська ЗОШ спланувалата проводить уроки мужності з використанням фотоматеріалів та фотовиставок

На виконання листів Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації від 29.08.2014 № 04-09/3357 «Про проведення уроків мужності», та КВНЗ «ХАНО» від 01.09.2014 № 997 «Про організацію фотовиставок» Лісностінківська ЗОШ спланувалата проводить уроки мужності з використанням фотоматеріалів та фотовиставок.
Тематика уроківприсвячена мужності українських військових і добровольців, героїзму простих українців. Провідна мета уроків мужності – закласти фундамент національної ідентичності в підростаючої особистості.
Уроки мужності  сприяють формуванню в учнів уявлення про те, що благо України, отримане великою ціною, полягає в державній незалежності, можливості українського народу вільно творити своє політичне, соціальне, господарське і релігійне життя, об’єднанні всіх українців незалежно від їх територіального походження, церковної належності, соціального стану тощо в одну спільноту, пройняту єдиними творчими прагненнями і патріотизмом.

Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності Альбом: Уроки мужності
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/9362 | Переглядів: 50Дата публікації: 10:06 24.10.2015
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих