Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника

Поділитися новиною:

Свято останнього дзвоника

25 травня 2018 року в Лісностінківській ЗОШ відбулося свято "Останнього дзвоника"

  Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. Для учнів 11 класу він пролунав прощальною мелодією.Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.

  На урочистій лінійці були присутні гості сільський голова Чопко С.Ф., Кравченко Н.М. - директор Купянського райтерцентру, представник від шефів-залізничників. Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята від гостей, вчителів, учнів та їх батьків.

  Зі святом учнів, батьків, працівників, привітав директор школи та вручив Похвальні листи за високі досягнення у навчанні  учням школи, дипломи призерів ІІ етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад, грамоти за активну участь у  житті школи та району. Учні школи виступили з номерами художньої самодіяльності. Вітаємо з закінченням навчального року!

Альбом: Свято останнього дзвоника Альбом: Свято останнього дзвоника Альбом: Свято останнього дзвоника Альбом: Свято останнього дзвоника Альбом: Свято останнього дзвоника Альбом: Свято останнього дзвоника Альбом: Свято останнього дзвоника Альбом: Свято останнього дзвоника Альбом: Свято останнього дзвоника Альбом: Свято останнього дзвоника
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/13413 | Переглядів: 68Дата публікації: 14:36 29.05.2018
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих