ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ
ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ

Поділитися новиною:

ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ

13 квітня 2018 року в Лісностінківській ЗОШ відбулася вистава "Пан Коцький" присвячена Міжнародному дню дитячої книги

 Казка – це світ чарівний та незвичний, 
    Казка – це диво, сповнене краси.
    Поринуть в казку, це ж бо так цікаво, 
    Це справді свято, радість для душі.

   «Забута казка — це золоте намисто, яке впало на морське дно» — кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості, розшукувати народних мудреців, які зберігають в пам’яті безліч казок, народних оповідок, пісень та прислів’їв.

   Кожному з нас в дитинстві матуся розповідала оповідки, казки які виховували в нас віру в дива.  Казка це завжди щось чарівне та дивовижне, яке сягає за межі нашої повсякденної  реальності. Завдяки казці ми можемо побувати в різних незвичайних місцях, поспілкуватися з казковими героями.

   Традиційно в квітні місяці відзначають Міжнародний день дитячої книги. Цей день приурочений до дня народження відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. В нашій школі кожного року проходить Тиждень книги, під час якого проводяться різноманітні заходи. В цьому році бібліотекар Дубінкіна Марина Іванівна та вчитель початкової школи Платоновська Наталія Миколаївна разом з учнями підготували виставу «Пан Коцький». Дітлахи отримали велике задоволення від перегляду вистави. Хочеться подякувати нашим учням за те, що вони ходили на репетиції, так старанно все вивчили, виступили дуже гарно. Такі заходи дають змогу дітям поринути у чарівний світ казки, спробувати себе в амплуа актора. А ми дорослі під час виступу відриваємось від буденності, знову стаємо дітьми.

   Казки допомагають сіяти в серцях дітей Добро, Милосердя, Любов та Дружбу. В.О.Сухомлинський писав: «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною порошинкою. Людина народжується, щоб залишити після себе слід вічний». І до цього ми повинні готувати дітей.

                                                                                

Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ Альбом: ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗКИ
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/12881 | Переглядів: 60Дата публікації: 19:24 15.04.2018
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих