Участь вчителів у вебінарах та обласних фестивалях
Участь вчителів у вебінарах та обласних фестивалях

Поділитися новиною:

Участь вчителів у вебінарах та обласних фестивалях

З метою формування читацької активності школярів та з нагоди 100-річчя від дня народження українського письменника Олеся Гончара, вчителі української мови та літератури Т.Гаманко і Т.Гунько 02 квітня 2018 року взяли участь в обласному фестивалі буктрейлерів «Читаймо Олеся Гончара!»

   Учитель – творча особистість, яка ніколи не стоїть на місці. Аби спонукати дітей до участі у предметних олімпіадах, конкурсах, турнірах, учитель сам повинен брати у них участь і бути прикладом для своїх вихованців.

   З розвитком суспільства, інформаційних технологій удосконалюються й форми роботи вчителя з учнями, форми самоосвіти і самовдосконалення самого педагога.

   Ми, вчителі Лісностінківської школи, беремо активну участь у конференціях, вебінарах, які проводяться  в режимі он-лайн, залучаємо до участі у творчих  конкурсах своїх вихованців, спонукаючи їх до самостійного пошуку інформації в мережі Інтернет, інших джерелах, читання літератури тощо.

   Найбільше ж різних конкурсів, турнірів, напевно, випадає на долю вчителів-філологів, завдання яких – розвинути у школярів загальнокультурну грамотність як одну з ключових компетентностей сучасної освіти, котра безпосередньо реалізується на уроках української літератури. Окрім того, як результат здобуття учнями повної загальної середньої освіти є успішна здача ними ЗНО загалом, і з української мови та літератури зокрема.

   Тож у своїй роботі вчителі-філологи намагаюся практично реалізувати наступні завдання:

дати учням якісні, ґрунтовні знання з предмета;

формувати у вихованців сталий інтерес до української мови та літератури як навчальних дисциплін;

удосконалювати форми організації навчальної діяльності через використання інноваційних технологій.

   Вважаю, що реалізація поставлених завдань і дозволяє нам розвивати кожного учня як компетентну особистість відповіднодо його здібностей, інтересів і можливостей.

   Що ж стосується особистої участі вчителів у фахових конкурсах, то

вчитель української мови та літератури Т.Гаманко в лютому 2018 р. взяла участь у вебінарі, організованому методистами КВНЗ «ХАНО» з питань підготовки учнів до ЗНО-2018 з української мови та літератури;

вчитель української мови та літератури Т.Гунько 03 квітня 2018 року стала учасником вебінару «Читацька компетентність», організованого видавництвом «Ранок»;

з метою формування читацької активності школярів та з нагоди     100-річчя від дня народження українського письменника Олеся Гончара, вчителі української мови та літератури Т.Гаманко і Т.Гунько 02 квітня 2018 року взяли участь в обласному фестивалі буктрейлерів «Читаймо Олеся Гончара!», створивши авторську роботу: буктрейлер до новели О.Гончара «За мить щастя», який можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=t_FP6Rmk_Bo

учитель української мови та літератури

Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Т.Гаманко

Альбом: Участь вчителів у вебінарах та обласних фестивалях
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/12826 | Переглядів: 79Дата публікації: 19:22 09.04.2018
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих