Міський педагогічний науково-практичний форум
  Міський педагогічний науково-практичний форум

Поділитися новиною:

Міський педагогічний науково-практичний форум

27 березня 2018 року директор школи Л.Фесенко та вчителі Т.Гаманко і Н.Харченко взяли участь у І-му міському педагогічному науково-практичному форумі «ВІЗІЯ ТА МІСІЯ ШКОЛИ У СИСТЕМІ ОСВІТНІХ КООРДИНАТ ЯК СКЛАДОВА РОЗВИТКУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

   Директор школи Л.Фесенко та вчителі Т.Гаманко і Н.Харченко взяли участь у І-му  міському педагогічному науково-практичному форумі «ВІЗІЯ ТА МІСІЯ ШКОЛИ У СИСТЕМІ ОСВІТНІХ КООРДИНАТ ЯК СКЛАДОВА РОЗВИТКУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ» за участю представників КВНЗ «ХАНО», директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти О.Сидоренка та педагогічної громадськості м. Куп’янська, Куп’янського й Дворічанського районів, який проводився на базі Куп’янської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

   Учасники форуму під час пленарного засідання обговорили актуальні питання сьогодення в освіті:

   Чи готові ми, вчителі, до кардинальних змін в освітньому просторі? У чому суть Нової української школи й нового суспільства? Якою має бути школа майбутнього? У чому суть професійної акмеограми вчителя? Школа «ейдетики». Яка вона? тощо

   Під час секційних засідань учителі-предметники працювали за напрямками: керівники навчальних закладів, вчителі української мови й літератури, російської мови й зарубіжної літератури, учителі природничо-математичного циклу, початкових класів, класні керівники, практичні психологи й обговорювали питання НУШ, матеріально-технічне забезпечення шкіл, питання культури мовлення вчителя, якісної підготовки випускників до складання ЗНО, як можна встановити внутрішній баланс за допомогою аромотерапії, познайомилися зі шкільним театром Першої школи та ін..).

   Підсумовуючи роботу форуму, вчителі дійшли висновку, що головна мета школи – це освіта для життя!

 

Альбом:   Міський педагогічний науково-практичний форум Альбом:   Міський педагогічний науково-практичний форум Альбом:   Міський педагогічний науково-практичний форум Альбом:   Міський педагогічний науково-практичний форум
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/12784 | Переглядів: 111Дата публікації: 18:22 31.03.2018
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих