Герої не вмирають…
Герої не вмирають…

Поділитися новиною:

Герої не вмирають…

19 лютого 2018 року в Лісностінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів класний керівник 11 класу, учитель географії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Харченко Ніна Андріївна провела загальношкільних відкритий виховний захід, присвячений четвертій річниці трагічних подій на Майдані (зима, 2014 р.) та вшануванню пам’яті героїв небесної сотні.

   Пам'ять – це та складова організації людини, без якої неможливе життя. Допоки ми пам’ятаємо своїх близьких, друзів, навіть тих, кого вже серед нас немає, ми живемо повноцінним життям.

   Переглянуте відео, згадані історичні події у хронотопі листопад -2013 – лютий -2014, спогади волонтера, нашої односельчанки Т.А.Ківшар не залишили байдужими ані учнів, ані вчителів, присутніх на заході.

   Переконані, що такі заходи, які б трагічні події вони не розкривали, варто проводити для учнівської молоді, адже саме так, на конкретних фактах, власним прикладом ми можемо розвивати у дітей почуття національної свідомості й громадянської активності; виховувати громадянина-патріота загалом і випускника-патріота, готового стати на захист своєї Батьківщини зокрема.

   Підводячи підсумок заходу, Ніна Андріївна закликала усіх присутніх    20 лютого приєднатися до акції «Запали свічку», приурочену вшануванню пам’яті героїв небесної сотні, що загинули на Майдані 2014 року.

  Виносимо щиру подяку вчителеві, яка підготувала й провела тематичний захід; волонтеру Т.Ківшар, яка знайшла час і завітала до нашого навчального закладу; та учням, які взяли активну участь у підготовці й проведенні свята.

                                                                                                                                                   Адміністрація школи

Альбом: Герої не вмирають… Альбом: Герої не вмирають… Альбом: Герої не вмирають… Альбом: Герої не вмирають… Альбом: Герої не вмирають… Альбом: Герої не вмирають…
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/12447 | Переглядів: 131Дата публікації: 09:33 20.02.2018
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих