День Святого Валентина
День Святого Валентина

Поділитися новиною:

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

   У Лісностінківській ЗОШ у цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.
   Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Педагоги-організатори та лідери самоврядування школи організували  святковий концерт для учнів школи, подарувавши краплинку своєї доброти, любові та турботи. Різноманітні конкурси, веселі забави, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Вчитель іноземної мови Палієнко Я.П. провела для учнів старшої школи цікавий захід з різноманітними конкурсами.Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.
 
Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина Альбом: День Святого Валентина
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/12413 | Переглядів: 99Дата публікації: 14:55 18.02.2018
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих