Чарівні новорічні свята в школі
Чарівні новорічні свята в школі

Поділитися новиною:

Чарівні новорічні свята в школі

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 28 та 29 грудня 2017 року, для учнів 1-11 класів в Лісностінківській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли Новорічні свята

      Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу -  прикрасити новорічну  ялинку,  залу  сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.

      В ці  дні  у всіх учнів, вчителів та батьків  був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. На початку святкових заходів з побажаннями та привітаннями виступила директор школи Лариса Володимирівна Фесенко. Для учнів 1-5 класів пройшло свято «Новорічний карнавал» яке підготували педагоги-організатори Коновалова Г.В., Огарьова Л.І. та класні керівники. Діти поринули у казкову атмосферу свята, побували в гостях у Білосніжки та гномів, у Попелюшки, в Африці у попуасів. А для учнів 6-11 класів підготували новорічне шоу «Новорічні мандри Діда Мороза та Снігурочок», але на новий лад.  Завдяки  вдало підібраним костюмам, учні поринули спочатку на Гавайський Новий Рік, потім в Грецію, в Японію, в Італію та повернулись до України.

      Традиційним для нашої школи є вручення новорічних подарунків від нашого постійного спонсора голови ФГ «Вишневий сад» Забиренко С.О.

     По закінченню свята для учнів  6-11 класів була організована Новорічна дискотека.

     Гарним настроєм, радістю,   відчуттям  чарівної новорічної  казки  – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть   новий 2018 рік.

Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі Альбом: Чарівні новорічні свята в школі
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/11956 | Переглядів: 161Дата публікації: 13:23 30.12.2017
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих