Турніри юних … розпочато!
Турніри юних … розпочато!

Поділитися новиною:

Турніри юних … розпочато!

Для кожної дитини шкільне життя, зазвичай, насичене різними подіями: окрім навчання, це спілкування з друзями, однокласниками, це участь у шкільних і класних святах, відвідування гуртків і , звичайно ж, участь у різноманітних творчих конкурсах і турнірах

Особливо це стосується активної обдарованої молоді, яка працює, не покладаючи рук, з вересня по травень щорічно.

Ось і цього вересня, а саме 26 числа, команда юних біологів Лісностінківської                          ЗОШ І-ІІІ ст.. під керівництвом учителя біології Самотуги О.М. взяла участь у районному етапі турніру юних біологів, який проводився на базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст., показавши добрі результати й виборовши ІІІ місце у півфіналі у своїй підгрупі.

Загалом у турнірі взяло участь 11 команд із шкіл району. Честь Лісностінківської школи захищали: Григірчик Сусанна, Зарудний Євгеній, Салтаєва Дар’я та Сковороднікова Лілія – учні 11 класу, й Горбатовська Єлізавета – учениця 10 класу.

Можливо, не вистачило учнями трохи впевненості й наполегливості, аби втримати перемогу й вийти у фінал.

Але перший досвід у 2017/2018 н.р. став для дітей корисним, бо вже в наступному турнірі вони свою перемогу отримали.

Так, 02 листопада 2017 року Подолянська школа знову зустрічала гостей. Цього дня було проведено турнір юних географів, у якому взяло участь 9 команд із шкіл І-ІІІ ступенів та команда з Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ст..

Від Лісностінківської школи на турнір під керівництвом учителя географії Харченко Н.А. поїхали Є. Горбатовська, С. Григірчик, Є. Зарудний, Д. Салтаєва, Л. Сковороднікова.

Керуючись досвідом участі в попередньому турнірі, вихованці нашого навчального закладу почувалися більш упевнено й посіли у фіналі ІІ місце.

Ділячись враженнями після турнірів, учні, по-перше, дякували наполегливій праці вчителів-наставників, по-друге, обмінювалися думками щодо виступів інших команд, а також відзначили школярів Новоосинівської школи, які вперше взяли участь у турнірі юних географів, були спостерігачами, але ставили командам-учасницям дуже доречні й правильні запитання!

 Тож ми щиро вітаємо наших учнів із перемогами, дякуємо їм за те, що вони завжди гідно захищають честь Лісностінківської загальноосвітньої школи й бажаємо їм подальших перемог і досягнення будь-якої поставленої мети!

Адміністрація,

педагогічний колектив школи

 

 

Альбом: Турніри юних … розпочато! Альбом: Турніри юних … розпочато! Альбом: Турніри юних … розпочато!
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/11540 | Переглядів: 178Дата публікації: 19:51 13.11.2017
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих