День Перемоги
День Перемоги

Поділитися новиною:

День Перемоги

08 травня у селах Біле та Синиха, біля пам’ятників загиблим воїнам відбулися мітинги присвячені 72-й річниці Перемоги у Другій світовій війні.

  Час невблаганний…Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. В цьому році виповнилася 72-а річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка принесла стільки трагічного нашій землі.

   08 травня у селах Біле та Синиха, біля пам'ятників загиблим воїнам відбулися мітинги присвячені 72 річниці Перемоги  у Другій світовій війні, в яких взяли участь учні Лісностінківської ЗОШ. Діти декламували вірш та виконували пісні. Поклали квіти до братських могил загиблим воїнам.

   Народжені жити, любити, творити давно пішли з життя, для них війна закінчилася не салютом, а свинцем у серці. Вони заповідали нам берегти, пам’ятати і любити свою Батьківщину. Тож завдання покоління – не забути людей, які прославили свою Батьківщину своїм героїзмом.

Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги Альбом: День Перемоги
Web-адреса: lisnastinka-zosh.kupyansk.info/news/id/10357 | Переглядів: 147Дата публікації: 22:22 10.05.2017
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих