Поточна діяльність | Накази по школі | Наказ про перевід учнів 1-8-х, 10-го класів 2015/2016 н.р.
Наказ про перевід учнів 1-8-х, 10-го класів 2015/2016 н.р.

ЛІСНОСТІНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

КУП'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

с. Лісна Стінка

27. 05. 2016                                                                                                        № 1-у

Про затвердження рішення

педагогічної ради від 27.05.2016

(Протокол № 6) про перевід

учнів 1-8-х, 10-го класів

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 30 липня 2015р. за № 924/27369, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, на підставі річного оцінювання та згідно з  рішенням педагогічної ради протокол  № 6 від 27.05.2016 року

НАКАЗУЮ:

 Перевести до наступного класу учнів 1 класу:

1. Давидову  Вікторію Володимирівну       

2. Ковальова  Максима  Анатолійовича     

3. Семенова  Романа  Миколайовича           

4. Чубчикову  Людмилу  Станіславівну   

5. Колесник  Анну  Євгенівну            

6. Рябчука  Дмитра  Юрійовича          

 Перевести до наступного класу учнів 2 класу:

           1. Гур’єва Богдана Артемовича                 

           2. Кравченка Олександра Олександровича    

           3. Ковальчук Анну Русланівну            

           4. Куценко Уляну Вікторівну           

           5. Овчара  Микиту  Миколайовича             

           6. Коновалова Артема  Станіславовича         

           7. Мельшину Алісу  Валеріївну           

           8. Куцу Катерину Сергіївну            

           9. Самотугу Богдана  Миколайовича        

           10. Остапюк Ілону Володимирівну             

 Перевести до наступного класу учнів 3 класу:

1. Колесник Олену Володимирівну

2. Сотник Ольгу Олександрівну                   

3. Фесенка Артема Андрійовича                   

4. Бєлка Андрія Сергійовича                   

5. Рябчук Ірину Юріївну                    

6. Мамедову Аліну Дмитрівну            

 Перевести до наступного класу учнів 4 класу:

1. Кузьменко Вікторію  Юріївну     

2. Куценко Марію   Вікторівну            

3. Кушнаренко Софію  Сергіївну       

4. Лісіченка Руслана Юрійовича           

5. Сотник  Любов  Олександрівну              

6. Філенко Ірину Андріївну              

7. Остапюк Ірину Володимирівну                

Перевести до наступного класу учнів 5 класу:

1. Чумак Крістіну Сергіївну              

2. Пурей Анну Андріївну                 

3. Колесник Вікторію Володимирівну         

4. Кожевникову Дар’ю  Анатоліївну    

5. Сковороднікова Єгора  Євгенійовича 

6. Чубчикову Руслану   Станіславівну     

7. Волощук  Валерію  Сергіївну 

 Перевести до наступного класу учнів 6 класу:

1. Китнюх Інну Сергіївну                     

2. Ковальова  Віталія В’ячеславовича            

3. Концевич Ольгу Андріївну             

4. Сотник Надію Олександрівну                    

5. Ткаченка  Данила  Анатолійовича           

6. Мельшина Артема  Дмитровича       

 Перевести до наступного класу учнів 7 класу:

1. Кожевникову Тетяну Анатоліївну     

2. Колесник Аліну  Валеріївну             

3. Кушнаренка  Андрія  Сергійовича      

4. Рябчука Андрія Юрійовича                

5. Сімйонова Костянтина  Миколайовича     

6. Шевченка  Андрія  Михайловича         

7. Мельник  Валерію  Олександрівну       

 Перевести до наступного класу учнів 8 класу:

1. Горбатовську Єлізавету Миколаївну 

2. Гур’єва  Руслана  Артемовича               

3. Зайцеву Інну Русланівну                    

4. Нечвоглода Сергія Вікторовича

Перевести до наступного класу учнів 10 класу:

1. Бєлка Сергія Сергійовича                   

2. Гур’єва Євгенія Віталійовича                                                       

3. Кітнюха Дмитра Олександровича               

4. Ковальчук Людмилу Русланівну      

5. Колесник Валерію Валеріївну           

6. Рябчук Тетяну Юріївну                

Класним керівникам 1- 8-го , 10- го класів  зробити відповідні записи   на сторінці зведеного обліку навчальних досягнень учнів класних журналів та особових справ  учнів.

Нагородити Грамотами за активну участь у житті школи та класу таких учнів:

1.     Куцу Катерину Сергіївну  

2.     Коновалова Артема Станіславовича

3.     Сотник Любов Олександрівну

4.     Лісіченка Руслана Юрійовича

5.     Чумак Крістіну Сергіївну

6.     Пурей Анну Андріївну

7. Волощук Валерію Сергіївну

8. Сотник Надію Олександрівну

9. Концевич Ольгу Андріївну  

10. Нечвоглода Сергія Вікторовича

11. Горбатовську Єлізавету Миколаївну

12. Зайцеву Інну Русланівну

13. Салтаеву Дар’ю Ігорівну

14. Арабаджи Анжеліку Миколаївну

15. Варенникову Анастасію Юріївну

16. Самотугу Руслана Євгеновича

17. Григірчик Сусанну Юріївну

18. Колесник Валерію Валеріївну

19. Ковальчук Людмилу Русланівну

20. Рябчук Тетяну Юріївну

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи                                              Л.В. Фесенко

 

 

 

Дата публікації: 08:08 12.03.2017
Директор

Фесенко Лариса Володимирівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук